"Dschingis Khan" kelimesinin Türkçe'e çevirisi
Cengiz Han, cengiz han , "Dschingis Khan" ifadesinin Türkçe içine en iyi çevirileridir.
Dschingis Khan
proper
masculine
dil bilgisi
eigentl. Temüdschin, Begründer des mongolischen Weltreichs
-
Cengiz Han
properNicht mal scheiß Dschingis Khan konnte das Land halten.
Cengiz Han bile bu siktiğimin yerini elinde tutamadı.
-
Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster
" Dschingis Khan " ifadesinin Türkçe diline otomatik çevirisi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Alternatif yazımla çeviriler
dschingis khan
-
cengiz han
Nicht mal scheiß Dschingis Khan konnte das Land halten.
Cengiz Han bile bu siktiğimin yerini elinde tutamadı.
Örnek ekle
Ekle