"Lewis Carroll" kelimesinin Türkçe'e çevirisi

Lewis Carroll , "Lewis Carroll"ın Türkçe'ye çevirisidir.

Lewis Carroll
+ Ekle

Almanca-Türkçe sözlüğü

  • Lewis Carroll

    ♫ Und Lewis Carroll hat bestimmt was mit Alice gehabt. ♫

    Lewis Carroll eminim ki Alice'e yaptı. ♫

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Lewis Carroll " ifadesinin Türkçe diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Ekle

"Lewis Carroll" metninin bağlamda Türkçe'e çevirileri, çeviri belleği