"Robert Mugabe" kelimesinin Türkçe'e çevirisi
Robert Mugabe , "Robert Mugabe"ın Türkçe'ye çevirisidir.
Robert Mugabe
-
Robert Mugabe
Dann hatten wir vor einem Jahr in Simbabwe die erste Wahl unter Robert Mugabe.
Ardından geçtiğimiz sene Robert Mugabe yönetimindeki Zimbabve'nin ilk seçimi...
-
Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster
" Robert Mugabe " ifadesinin Türkçe diline otomatik çevirisi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Örnek ekle
Ekle