"Application Center" kelimesinin Türkçe'e çevirisi

Uygulama Merkezi , "Application Center"ın Türkçe'ye çevirisidir.

Application Center

A Microsoft deployment and management tool for high availability Web applications built on the Microsoft Windows operating system.

+ Ekle

İngilizce-Türkçe sözlüğü

  • Uygulama Merkezi

    A Microsoft deployment and management tool for high availability Web applications built on the Microsoft Windows operating system.

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Application Center " ifadesinin Türkçe diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Türkçe'e çevirileri olan "Application Center" benzeri ifadeler

Ekle

"Application Center" metninin bağlamda Türkçe'e çevirileri, çeviri belleği