"Ronald Reagan" kelimesinin Türkçe'e çevirisi
Ronald Reagan , "Ronald Reagan"ın Türkçe'ye çevirisidir.
Ronald Reagan
-
Ronald Reagan
Fu Ronald Reagan che disse che la liberta'e'sempre ad una generazione dall'estinzione.
Ronald Reagan özgürlüğü her zaman nesiller içinde kaynaştırdı.
-
Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster
" Ronald Reagan " ifadesinin Türkçe diline otomatik çevirisi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Örnek ekle
Ekle