"Paul Morphy" kelimesinin Türkçe'e çevirisi
Paul Morphy , "Paul Morphy"ın Türkçe'ye çevirisidir.
Paul Morphy
-
Paul Morphy
Paul Morphy był amerykańskim szachistą, który oszołomił świat swoją grą.
Paul Morphy, dünyayı şaşkına çeviren, Amerikalı satranç oyuncusu.
-
Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster
" Paul Morphy " ifadesinin Türkçe diline otomatik çevirisi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Örnek ekle
Ekle