"Dick Cheney" kelimesinin İtalyanca'e çevirisi

Dick Cheney , "Dick Cheney"ın İtalyanca'ye çevirisidir.

Dick Cheney
+ Ekle

Türkçe-İtalyanca sözlüğü

  • Dick Cheney

    Dick Cheney gibi ama bende gerçek kalp vardı.

    Come quello di Dick Cheney, ma il mio davvero sostituisce qualcosa.

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Dick Cheney " ifadesinin İtalyanca diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Ekle

"Dick Cheney" metninin bağlamda İtalyanca'e çevirileri, çeviri belleği