"Eric Clapton" kelimesinin İtalyanca'e çevirisi
Eric Clapton , "Eric Clapton"ın İtalyanca'ye çevirisidir.
Eric Clapton
-
Eric Clapton
Tom Eric Clapton tarafından yazılmış şarkıları çalmada çok iyidir.
Tom è molto bravo a suonare le canzoni di Eric Clapton.
-
Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster
" Eric Clapton " ifadesinin İtalyanca diline otomatik çevirisi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Örnek ekle
Ekle