"Folik asit" kelimesinin İtalyanca'e çevirisi

Acido folico, acido folico, acido pteroilglutammico , "Folik asit" ifadesinin İtalyanca içine en iyi çevirileridir.

Folik asit
+ Ekle

Türkçe-İtalyanca sözlüğü

  • Acido folico

    composto chimico

    Folik asit, kalsiyum ve demir değerleri bir hayli yüksek.

    Il suo acido folico, il calcio, il ferro erano estremamente alti.

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Folik asit " ifadesinin İtalyanca diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Alternatif yazımla çeviriler

folik asit
+ Ekle

Türkçe-İtalyanca sözlüğü

  • acido folico

    noun masculine

    Kanında yükselmiş folik asit ve demir seviyesi var.

    Le analisi indicano alti livelli di acido folico e ferro.

  • acido pteroilglutammico

    masculine
  • folacina

    feminine

"Folik asit" içeren resimler

Ekle

"Folik asit" metninin bağlamda İtalyanca'e çevirileri, çeviri belleği