"Jimmy Carter" kelimesinin İtalyanca'e çevirisi

Jimmy Carter , "Jimmy Carter"ın İtalyanca'ye çevirisidir.

Jimmy Carter
+ Ekle

Türkçe-İtalyanca sözlüğü

  • Jimmy Carter

    Hey Eli, Şu Jimmy Carter oldukça iyi bir başkan, değil mi?

    Jimmy Carter e ' stato eletto presidente, no?

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Jimmy Carter " ifadesinin İtalyanca diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Ekle

"Jimmy Carter" metninin bağlamda İtalyanca'e çevirileri, çeviri belleği