"Lindsay Lohan" kelimesinin İtalyanca'e çevirisi

Lindsay Lohan , "Lindsay Lohan"ın İtalyanca'ye çevirisidir.

Lindsay Lohan
+ Ekle

Türkçe-İtalyanca sözlüğü

  • Lindsay Lohan

    Affedersiniz, Lindsay Lohan tatlısını hangi kaşıkla yedi acaba?

    Mi scusi, con quale forchetta ha mangiato il dessert Lindsay Lohan?

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Lindsay Lohan " ifadesinin İtalyanca diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Ekle

"Lindsay Lohan" metninin bağlamda İtalyanca'e çevirileri, çeviri belleği