"Marcus Garvey" kelimesinin İtalyanca'e çevirisi

Marcus Garvey , "Marcus Garvey"ın İtalyanca'ye çevirisidir.

Marcus Garvey
+ Ekle

Türkçe-İtalyanca sözlüğü

  • Marcus Garvey

    Marcus Garvey Park'ında 3 genç zencinin cesedi bulundu.

    Sono stati trovati i corpi di 3 giovani neri nel Marcus Garvey Park.

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Marcus Garvey " ifadesinin İtalyanca diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Ekle

"Marcus Garvey" metninin bağlamda İtalyanca'e çevirileri, çeviri belleği