"Niki Sanders" kelimesinin İtalyanca'e çevirisi

Niki Sanders , "Niki Sanders"ın İtalyanca'ye çevirisidir.

Niki Sanders
+ Ekle

Türkçe-İtalyanca sözlüğü

  • Niki Sanders

    Benim Niki Sanders olduğumu iddia eden bir hikaye yayınlamakla tehdit etti.

    Mi aveva minacciato di scrivere un articolo in cui diceva che sono Niki Sanders.

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Niki Sanders " ifadesinin İtalyanca diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Ekle

"Niki Sanders" metninin bağlamda İtalyanca'e çevirileri, çeviri belleği