"Norah Jones" kelimesinin İtalyanca'e çevirisi
Norah Jones , "Norah Jones"ın İtalyanca'ye çevirisidir.
Norah Jones
-
Norah Jones
Biliyorum çünkü, burada Norah Jones CD'leri ve muz satmıyoruz.
E ne sono certa perche'non vendiamo CD di Norah Jones, ne'banane.
-
Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster
" Norah Jones " ifadesinin İtalyanca diline otomatik çevirisi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Örnek ekle
Ekle