"Ross Geller" kelimesinin İtalyanca'e çevirisi

Ross Geller , "Ross Geller"ın İtalyanca'ye çevirisidir.

Ross Geller
+ Ekle

Türkçe-İtalyanca sözlüğü

  • Ross Geller

    Ross Geller diye birini tanıyor musunuz?

    Non conosce, per caso, un Ross Geller?

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Ross Geller " ifadesinin İtalyanca diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Ekle

"Ross Geller" metninin bağlamda İtalyanca'e çevirileri, çeviri belleği