"Tracy Chapman" kelimesinin İtalyanca'e çevirisi
Tracy Chapman , "Tracy Chapman"ın İtalyanca'ye çevirisidir.
Tracy Chapman
-
Tracy Chapman
Fakat konu onların Bono ya da Tracy Chapman olmaları değil.
Ma non si tratta di farli diventare Bono o Tracy Chapman.
-
Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster
" Tracy Chapman " ifadesinin İtalyanca diline otomatik çevirisi
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Örnek ekle
Ekle