"Dick Cheney" kelimesinin Japonca'e çevirisi

ディック・チェイニー , "Dick Cheney"ın Japonca'ye çevirisidir.

Dick Cheney
+ Ekle

Türkçe-Japonca sözlüğü

  • ディック・チェイニー

    ES: Dick Cheney gerçekten ayrı bir alem.

    (エドワード) ディックチェイニーは 大げさですよね

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Dick Cheney " ifadesinin Japonca diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Ekle

"Dick Cheney" metninin bağlamda Japonca'e çevirileri, çeviri belleği