"Edward Jenner" kelimesinin Japonca'e çevirisi

エドワード・ジェンナー , "Edward Jenner"ın Japonca'ye çevirisidir.

Edward Jenner
+ Ekle

Türkçe-Japonca sözlüğü

  • エドワード・ジェンナー

    İngiliz Edward Jenner ondan önce kullanmıştı.

    パスツールよりも前に英国人のエドワードジェンナーが予防接種を行なっていました。

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" Edward Jenner " ifadesinin Japonca diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Ekle

"Edward Jenner" metninin bağlamda Japonca'e çevirileri, çeviri belleği