"New England" kelimesinin Rusça'e çevirisi

Новая Англия , "New England"ın Rusça'ye çevirisidir.

New England
+ Ekle

Türkçe-Rusça sözlüğü

  • Новая Англия

    proper feminine

    New England nasıl eyalet olmaz?

    Как это Новая Англия - не штат?

  • Algoritmik olarak oluşturulan çevirileri göster

" New England " ifadesinin Rusça diline otomatik çevirisi

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Ekle

"New England" metninin bağlamda Rusça'e çevirileri, çeviri belleği